Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Bmpaper Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Guangzhou Bmpaper Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Bmpaper Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  • Üretim hattı

  • giriiş

    

   1. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon tonun üzerinde olan en büyük kuşeli kağıt fabrikası;

    

   2. Voith ve Mesto'nun 3 gelişmiş ahşapsız kuşe kağıt üretim hattı ile;

    

   3. 275 000 KW elektrik santraline, öğütülmüş kalsiyum karbonat plakasına, atık su

   arıtma tesisi ve 45.000 DWT'lik iki rıhtım;

    

   4. Toplam yatırım 3,68 milyar;

    

   5. ISO14001, ISO9001 ile 1,5 milyardan fazla çevre koruma yatırımı.

    
   bmpaper
    
  • OEM / ODM

   Farklı kağıt ve mukavva türlerine dayalı OEM ve ODM işini destekliyoruz.

   BMpaper, yüksek kaliteli profesyonel teknisyenlere ve gelişmiş modern üretim ekipmanlarına sahiptir.Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır. İyi donanımlı tesisleri ve üretimin tüm aşamalarındaki mükemmel kalite kontrolleri, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.
   Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimiz sonucunda Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettiler.
   Platform, yeni aşama Çin ürünleri işinde derinden kök salacak, daha iyi adapte olacak ve gelişecek.

    

  • Ar-Ge

   2005 yılında kurulan şirketin Ar-Ge merkezi, 2006 yılında İl Bilim ve Teknoloji Dairesi tarafından yetkilendirilmiş İl Mühendislik Teknik Ar-Ge Merkezi unvanını almış, 2009 yılında Mühendislik Teknoloji Araştırma Merkezi sınavını geçmiştir. 1.000 inşaat alanı ile m2 ve 10 milyon RMB'lik bir yatırım olan Ar-Ge merkezi, yeni ürün ve teknolojinin geliştirilmesi, tanıtılması, sindirilmesi ve özümsenmesi ile ilgilenmektedir.Merkez, Amerika, İsveç, Hollanda'dan uluslararası düzeyde gelişmiş test araç ve gereçlerini tanıtıyor.Merkez, mühendislik teknolojisi için test koşullarına ve temel tesislere sahiptir, yetenekli ve deneyimli mühendislik teknolojisinden vazgeçenleri istihdam eder, yeni kalite, yeni teknik, kağıt yapım teknolojisi araştırma ve tasarım temellerinde ustalaşır ve araştırma bulgularının ticarileştirilmesinde bol miktarda geçmiş ve deneyime sahiptir ve kapsamlı mühendislik teknolojisini üstlenir. testler.

    

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
    

   Merkez, kolejlerden, üniversitelerden ve bilimsel araştırma enstitüsünden uzmanlar ve profesörlerden oluşan uzman rehberlik komitesi kurar.Komite, ilgili mühendislik teknolojik araştırma ve geliştirmenin yıllık planlamasını gözden geçirmek, ürün Ar-Ge, test ve pilot test şemalarını değerlendirmek ve bilimsel araştırmaların geliştirilmesinde aktif rol oynayan yeni ürünlerin teknik ve ekonomik danışmanlığını, pazarlama bilgilerini sağlamakla görevlidir. merkezin yeteneği ve seviyesi.


   Merkezin kendi yetenek akışı istasyonu ve yarı zamanlı personel eğitim organizasyonu vardır, yabancı teknoloji uzmanlarını, ulusal ve uluslararası kolejlerden, üniversitelerden ve bilimsel araştırma enstitülerinden üst düzey yetenekleri düzenli olarak teknik değişim konferansı ve eğitimi düzenlemeye davet eder.Harici olarak, merkez, bilimsel araştırma bulgularının sindirilmesini, özümsenmesini, güncellenmesini, ticarileştirilmesini verimli ve hızlı bir şekilde teşvik ederek ve onları standart, kurumsal ve rutin hale getirerek yetenek ve teknik alışverişi sağlar.

    

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
İletişim bilgileri
Guangzhou Bmpaper Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Jenny

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)